وبلاگ

معرفی و شرایط ویزای سرمایه‌گذاری E2

ویزای سرمایه‌گذاری E2

ویزای E2 ویزایی است که به افرادی که تمایل به ورود و کار در آمریکا داشته باشند تعلق میگیرد. این ویزا به افرادی تعلق میگیرد که سرمایه‌گذاری کرده و کار و مشغله خود را راه‌اندازی و کنترل نمایند. این ویزا دو ساله بوده و پس از دو سال باید مجدداً تمدید شود.

سرمایه‌گذاری برای شرکت‌های تازه کار باید به اندازه شروع و ادامه یافتن شرکت کافی باشد. میزان سرمایه‌گذاری مورد نیاز بر اساس نوع بیزنس متفاوت خواهد بود. اگر سرمایه‌گذاری به میزان کافی نباشد درخواست ویزا مورد توجه قرار نمیگیرد.

گیرنده این ویزا می‌تواند همسر و فرزندان مجرد زیر ۲۱ سال خود را به همراه ببرد، البته فقط همسر اجازه کار خواهد داشت و فرزندان اجاره کار نخواهند داشت.

مبالغ مورد نیاز برای سرمایه‌گذاری

بسته به ایالت مورد نظر و همچنین بیزنسی که تمایل به سرمایه‌گذاری دارید متفاوت است، اما حدود ۱۵۰۰۰۰ الی ۲۵۰۰۰۰ دلار مورد نیاز خواهد بود.

ما چه کمکی می‌توانیم بکنیم؟

ما برای شما سرمایه‌گذاری مناسب در ایالت دلخواهتان را پیدا میکنیم و پس از مشاوره به شما، با فروشنده بیزنس عقد قرار داد نموده و فریند اداری را برای درخواست کننده به انجام خواهیم رساند.

مدت زمان برای گرفتن ویزای سرمایه گذاری E2

 از شروع پروسه تا گرفتن ویزا بین ۹ تا ۱۴ ماه زمان خواهد برد.

پیشنهادهای ویژه ما جهت سرمایگذاری

همچنین ویزای سرمایه‌گذاری دیگر به عنوان ویزای EB5 نیز وجود دارد که طبق قانون جدید برای دریافت این ویزا نیاز به سرمایه‌گذاری حداقلی 900 هزار دلار است و پروسه اخذ این ویزا نیز حدود یک سال است.

برای راهنمایی و مشاوره بیشتر با ما در تماس باشید: 

شماره تماس رایگان

شماره تماس واتس‌اپ

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *