WORK VISA | H1B | EB3 | EB1 | Sport | Actor

ویزای کاری H1B

ویزای H1-B از انواع ویزاهای غیر مهاجرتی کاری است. به این صورت که یک کارفرمای واجد شرایط آمریکایی برای یک فرد با حداقل مدرک لیسانس درخواست کار صادر نماید. ویزای H1B سه ساله است و به کارگر این اجازه را میدهد که حداکثر به مدت سه سال دیگر نیز آنرا تمدید نماید (مجموعا شش سال ) و همچنین همسر و فرزندان زیر ۲۱ سال خود را نیز به عنوان همراه به آمریکا بیاورد. از مزایای ویزای H1-B میتوان به این مساله اشاره کرد که در صورت واجد شرایط بودن کارفرما و کارگر، کارفرما میتواند برای گرین کارت فرد مورد نظر نیز اقدام کند. در سال گذشته در حدود ۱۶۰ هزار نفر با استفاده از این ویزا به امریکا راه یافته اند.

شرایط ویزای کاری H1B

باید توسط از یکی از سازمان ها یا شرکت های امریکایی دعوت به کار شده باشید.

ویزای EB3

ویزای EB3 نوعی ویزای مهاجرتی امریکا است که بر اساس اشتغال، به صورت دائمی اعطا می‌شود و اصطلاحاً فرد گیرنده این ویزا به حالت مقیم دائم یا Permanent Resident در می‌آید که این وضعیت به فردی گفته می‌شود که به صورت دائمی اقامت دارد و در آمریکا زندگی و کار می‌کند.

شرایط ویزای EB3

شرایطی که برای این ویزا در نظر گرفته شده به گونه‌ای است که به تعداد محدودی درخواست رسیدگی می‌شود. این ویزا سالیانه فقط به ۱۴۴,۹۵۱ نفر داده می‌شود که از هر کشور حداکثر ۱۰۱۴۶ نفر قبول خواهند شد و در مورد کارکنان غیرحرفه‌ای سالانه حداکثر تعداد ۱۰ هزار نفر از سرتاسر دنیا مورد قبول واقع می‌شوند و از آنجا که این ویزا به تازگی برای ایرانیان باز شده است لذا ایرانیانی که زودتر اقدام کنند مدت زمان کمتری برای این ویزا معطل خواهند شد. ضمناً فرد درخواست کننده میتواند همسر و فرزندان ۲۱ سال را با خود به همراه ببرد و می‌بایست یکسال در محل پذیرش شده کار کند. همچنین فرد اقدام کننده می‌بایست سنی کمتر از ۵۴ سال داشته باشد.

برای ویزای EB3 افراد به سه دسته تقسیم می‌شوند:

دسته اول skilled workers (نوعی از کار که نیاز به حد اقل ۲ سال تجربه و یادگیری داشته باشد)

دسته دوم افراد حرفه‌ای

دسته سوم انواع دیگر کارکنان (فردی که می‌تواند کارکنان ساده را شامل شود که نیازی به تجربه و یادگیری خاص نداشته باشد)

نکته: دقت داشته باشید که این ویزا از سال پیش برای ایرانیان باز شده است

ما چه کمکی می‌توانیم بکنیم؟

این ویزا نیازمند این مطلب است که یک کارفرما در آمریکا شما را پشتیبانی کند و برای شما درخواست صادر نماید. بنابراین ما با توجه به روابط و قراردادهایی که با شرکت‌های خاص داریم اقدام به درخواست این ویزا برای متقاضیانمان می‌کنیم.

مدت زمان برای گرفتن ویزای EB3

حدود ۱۸ تا ۲۴ ماه از لحظه اقدام تا به سرانجام رسیدن و گرفتن ویزا زمان خواهد برد.

ویزای ورزشی و ویزای بازیگری

برای کار به طور موقت یا حضور به عنوان هنرمند همراه با دریافت دستمزد یا کار به عنوان ورزشکار حرفه‌ای یا بازیگر در ایالات متحده، شما به ویزای کار موقت (H, L, O, P, Q or R) هر کدام که مناسب باشند نیاز دارید. قبل از این‌که درخواست صدور ویزای خود را ارائه دهید، کارفرمایان آیندۀ شما در ایالات متحده باید فرم در خواست I-129 را برای شما پرکرده باشند، که باید به تأیید خدمات شهروندی و مهاجرتی (USCIS) رسیده باشد. این کار پس از عقد قرارداد توسط وکلای با تجربه و با سابقه ی ما برای شما انجام خواهد شد.

ما چه کمکی می‌توانیم بکنیم؟

اگر شما فوتبالیست، ورزشکار و یا بازیگر هستید، ما می‌توانیم به واسطه رابطه‌هایی که در آمریکا داریم برای شما اقامت گرفته و برایتان درآمد مناسب ایجاد کنیم تا یک زندگی بی‌دغدغه را تجربه کنید.

ویزای EB1

ویزای EB1 یکی از انواع ویزاهای کاری مهاجرتی مختص افراد نخبه است که در صورت ورود به آمریکا برای آن کشور مفید واقع شوند. کسانی میتوانند برای این ویزا درخواست دهند که مهارت آنها در سطح جهانی مطرح باشد و معمولا مدارک و جوایز بین المللی برای اثبات این ادعا مورد نیاز است، اما میتوان به استناد مدارک دیگر همچون مقاله های منتشر شده معتبر یا … نیز اقدام کرد. یکی از مزایای این ویزا این است که نیازی به پذیرش کاری وجود ندارد. این ویزا به سه قسمت تقسیم می شود:

EB1A Visa

EB1B Visa

EB1C Visa

EB1A Visa

اید نشان دهید که مهارت و دانش شما در سطح بین المللی مورد تقدیر است و اثبات این مساله بسیار سخت تر از آنچه تصور میشود است، لذا اثبات آن زمانی که جوایز یا پاداشهای بین المللی نگرفته باشید، بسیار مشکل خواهد بود. اما روند کاری آن چندان طول نمیکشد زیرا این ویزا هرگز به سقف سالیانه اش نمیرسد.

EB1B Visa

این ویزا برای استادان و محققان خارجی است. این ویزا نیازمند یک کارفرما است که در یک زمینه تحقیقاتی در حال کار باشد و شما نیز برای تدریس و یا تحقیق در مورد موضوعی درخواست خود را ارائه میکنید و باید مدارکی ارائه شود که نشان دهد شما در آن زمینه شایستگی های لازم را دارا هستید. در مورد این ویزا سابقه کار نیز اهمیت دارد.

EB1C Visa

این ویزا مخصوص مدیران عامل و مدیران اجرایی شرکت های چند ملیتی است که بخواهند مدیر خود را از کشوری به کشور دیگر انتقال دهند. این مدیران بایستی از مدیران رده بالا و مهم شرکت باشند.

مراحل انجام کار

1- در اولین مرحله، وکیل (وکلای خصوصی امور مهاجرت در آمریکا) به متقاضی واجد شرایط بودنش را اعلام مینمایند. (از طریق ایمیل و یا مکالمه تلفنی)

2- در این مرحله مدارک جمع آوری شده برای بررسی به تیم وکلا ارائه و جهت اعلام نظر در نوبت قرار خواهد گرفت.

3- پس از اعلام نظر وکیل در مورد قابل طرح و پیگیری بودن و یا نبودن پرونده در اداره مهاجرت، مراتب نیز به متقاضی اعلام خواهد شد.

4- در صورت موافقت متقاضی قرارداد مربوطه برایشان ارسال و پس از امضا، مشاورین مربوطه در جهت تکمیل پرونده و جمع آوری مدارک لازم با متقاضی در تماس خواهند بود.

5- وکیل مهاجرتی پس از تکمیل تمامی مراحل مربوطه اقدام به ارسال پرونده به USCIS خواهد نمود .

6- در طول مدت زمان بررسی بر روی پرونده، متقاضی در جریان تمامی مراحل قرارگرفته و پس از دریافت نتیجه از USCIS مراتب به متقاضی ابلاغ خواهد شد.

7- در صورت قبولی در این مرحله پرونده متقاضی از طریق اداره مهاجرت به NVC ارسال خواهد شد تا مراحل بعدی که نهایتا اخذ ویزای ورود به آمریکا و ثبت آن در گذرنامه است به انجام برسد.

مدت زمان برای گرفتن ویزای EB1

این پروسه در حال حاضر بین 8 تا 10 ماه بطول خواهد انجامید که ممکن است به هر دلیلی تغییر یابد.

Our Office | آدرس دفتر ما

23162 Los Alisos Blvd, Mission Viejo, CA 92691

Email Us | آدرس ایمیل شرکت

info@usviptravel.com

info@usatourvisa.com

Call Us | شماره تلفن های تماس با ما

USA : +1(949) 933 09 31

TEHRAN : 0912 710 28 87

IRAN : +98(21) 913 190 93

Contact Us | پیام خود را برای ما ارسال کنید

US VIP TRAVEL

مشاوره تلفنی رایگان

برای کسب اطلاعات مهاجرت و مشاوره تلفنی فوری با این شماره تماس بگیرید تا کارشناسان ما شما را راهنمایی نمایند.

Us Vip Travel Counseling
Get In Touch

23162 Los Alisos Blvd, Mission Viejo, CA 92691

USA : +1(949) 933 09 31

TEHRAN : 0912 710 28 87

IRAN : +98(21) 913 190 93

info@usviptravel.com

info@usatourvisa.com

Follow Us
United State Of America

© US VIP TRAVEL. All Rights Reserved. Design by Pooria Tajbakhsh